На Львівщині високий показник влаштування дітей-сиріт до сімейних форм виховання

vyhovannya-dytyny12 листопада в приміщенні обласної державної адміністрації відбулась нарада з питань соціального захисту дітей, у якій взяли начальники служб у справах дітей районних державних адміністрацій виконкомів міст обласного значення та відділів у справах дітей районних адміністрацій міста Львова.

Під час наради обговорено питання про стан виконання Указів та доручень Глави держави у сфері захисту прав дитини, про реалізацію плану заходів з виконання у 2013 році Національної стратегії профілактики соціального сирітства на період до 2020 року у Львівській області, питання виконавської дисципліни та якості підготовки документів.

Начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис відзначив, що в області високий показник влаштування  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до сімейних форм виховання. Водночас, за його словами,  відсоток влаштування дітей зазначеної категорії нижчий від загальноукраїнського та обласного спостерігається у  Золочівському, Стрийському, Кам’янка-Бузькому районах  та містах Стрий, Червоноград, Самбір.

Керівникам служб у справах дітей  райдержадміністрацій вказано на необхідність реалізації права дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування на виховання у сім’ї, а саме  влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу та активізувати роботу з реалізації плану заходів з виконання у 2013 році Національної стратегії профілактики соціального сирітства на період до 2020 року у Львівській області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*