На Львівщині виплатили понад 97% пенсій за травень

Потреба на виплату пенсій по Львівській області на травень становить 2119,3 млн грн. Станом на 22 травня, профінансовано 2063,5 млн грн, що становить 97,4% від потреби.

Про це повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду у Львівській області.

Зокрема, через поштові відділення покрили 100% виплат, а саме: 748,2 млн грн, тоді як через банківські установи – 1315, 3 млн, що становить 97% від потреби.

«Питання соціальних виплат завжди перебуває на контролі Львівської ОДА. Неприпустимо затримувати виплати чи відтерміновувати їх. На Львівщині є майже 680 тисяч пенсіонерів, тож ми мусимо дбати про них одними з перших, тим паче у час пандемії», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень.

Зазначимо, що Головне управління Пенсійного фонду у Львівській області також проводить консультації та роз’яснення. У період із 18 по 22 травня було проведено 3615 консультацій за гарячими лініями щодо нарахування пенсій, необхідних документів для її оформлення, процедуру отримання посвідчень тощо.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*