На Львівщині втричі зросла кількість сонячних установок приватних домогосподарств

У 2017 році  на Львівщині встановили 105 сонячних установок приватних домогосподарств, загальною потужністю 1,4 МВт. Як розповів сьогодні, 6 лютого, під час звіту директор департаменту паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА Михайло Мельник, така кількість є втричі більшою аніж у 2016 році.

«5 грудня 2017 року внесено зміни до Програми енергозбереження  для населення Львівщини на 2017-2020 роки, а саме передбачено відшкодування 10% тіла кредиту, але не більше 25 тисяч гривень, на встановлення сонячних установок приватних домогосподарств. Ми розраховуємо, що у 2018 році, в межах Програми  встановлять 80 таких установок, на що передбачено 2 мільйони гривень», – зазначив Михайло Мельник.

Відтак за допомогою Програми мешканці області зможуть встановити у своєму господарстві сонячну станцію, виробляти та використовувати безкоштовну електроенергію, а залишок продавати по «зеленому» тарифу.

Зазначимо, що в області 173 приватні домогосподарства вже мають сонячні установки, загальна потужність 2,4 МВт.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*