На Львівщині втретє від початку року проводять конкурс серед колишніх безробітних, які започаткували власну справу

власна-справа

Для поширення серед громадськості підприємницьких ідей цього року втретє на Львівщині з ініціативи Львівського обласного центру зайнятості  проводиться конкурс серед колишніх безробітних, котрі за сприяння служби зайнятості започаткували власну справу й успішно реалізовують бізнес-програми. На початковому етапі до участі у змаганні зголосилися 25 підприємців із числа екс-безробітних, з яких 8 дійшли до фіналу конкурсу, що відбудеться 4.09.2014 року у Львівському Будинку праці (м. Львів, вул. Кн. Ольги, 122). Про це інформує відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ Львівського обласного центру зайнятості.

Також впродовж першого тижня вересня (напередодні Дня підприємця) з метою вшанування праці представників сфери бізнесу, підвищення зацікавленості краян до започаткування власної справи, демонстрації програм, націлених на підтримку підприємницького руху, в усіх центрах зайнятості області заплановано провести круглі столи, Дні відкритих дверей, майстер-класи, семінари, дискусії, тренінги, презентації тощо. Такі заходи відбуватимуться за участі соціальних партнерів – органів влади, асоціацій підприємців, фізичних осіб-підприємців. Тим, хто веде соціально відповідальний бізнес й активно сприяє реалізації державної політики зайнятості, будуть вручені почесні грамоти та інші нагороди.

Довідка:

Лише упродовж семи місяців 2014 року статус безробітного на підприємця-початківця змінили 522 мешканці Львівщини, отримавши з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у середньому 11,6 тис. грн.

У 2013 році та січні-липні цього року бізнес-спільноту поповнили 355 мешканців сіл, 140 з яких займаються виробництвом сільськогосподарської продукції.

Загалом із 2000 року стартові кошти для започаткування власної справи були переказані 12,1 тисячі безробітних, із котрих понад 4300 і до зараз продовжують власну справу.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*