На Львівщині вшанували пам’ять патріарха Любомира

Сьогодні, 2 червня, на Львівщині відбулися заходи, присвячені світлій пам’яті патріарха УГКЦ Любомира (Гузара) – «Патріарх Любомир. Перша річниця народження до неба».

У Львівському органному залі відбувся концерт духовної музики. У виконанні хору, оркестру та солістів Заслуженої академічної капели України «Трембіта» прозвучали духовні твори сучасних композиторів: «Світанкова меса» норвежця Ола Г’єйло та «Реквієм для живих» американця Дена Форреста.

«Кожному вірянину складно говорити про постать Блаженнішого, бо це не лише ієрарх нашої церкви і моральний авторитет нашого суспільства. Наша церква тримається на праведному Митрополитові Андреєві, Патріархові Йосипі та Блаженішому Любомирові. Вірю, що Блаженіший і зараз перед Господом молиться за нашу церкву, за мир в Україні та за кожного з нас», – зазначив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

«Блаженніший Любомир був людиною завжди стурбованою тим, як поширювати нашу віру. Він все життя на це поклав. Він любив трудитися. І навіть в похилому віці старався не гаяти часу і працював, не покладаючи рук. Наш сум за його втратою обернувся тріумфом. Адже це був знак здобутку, бо коли людина праведна відходить у вічність він за нас благає Бога», – звернувся до присутніх Митрополит Ігор (Возьняк).

Окрім того, в Соборі Св. Юра сьогодні вранці відслужили Архиєрейську Божественну Літургію та панахиду.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*