На Львівщині вшанували пам’ять Михайла Грушевського

Сьогодні, 29 вересня, відбулися урочистості з нагоди 151-ої річниці від дня народження голови Центральної Ради Української Народної Республіки Михайла Грушевського.

Біля пам`ятника першому президентові зібрались представники влади, громадські діячі, діти та гості із Польщі, аби під звуки гімну вшанувати його пам`ять покладанням квітів.

«Для кожного українця постать Михайла Грушевського особливо важлива, і ми щороку вшановуємо його память, щоб популяризувати діяльність та життя цього патріота, зокрема,  серед молоді та дітей», – зауважила під час святкових заходів директор департаменту культури Львівської ОДА Мирослава Туркало.

Урочистості триватимуть увесь день. Зокрема, у Музеї Грушевського та Палаці Мистецтв відбудуться заходи, на які завітають науковці та дослідники з Любліна, а для молодого покоління влаштують виставу.

Нагадаємо, минулого року Львівщина відзначала 150-річний ювілей Михайла Грушевського, в межах якого відбулися виховні та тематичні заходи у школах, науково-практичні конференції та вечори пам’яті.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*