На Львівщині вшанували пам’ять Героя України В’ячеслава Чорновола

Сьогодні, 25 березня, минає 20 років із дня трагічної загибелі в автокатастрофі українського політика, публіциста, літературного критика, Героя України В’ячеслава Чорновола.

Вшанувати його пам’ять біля пам’ятника видатному українцеві зібралися представники влади, духівництва, правоохоронних органів та громадськості.

“В’ячеслав Чорновіл – людина епохи, боротьби, держави. І, мабуть, по-іншому не може бути у людини, яка колись на Володимирській горі присягнула боротись і служити для України. Людини, яка сказала, що не жаліє про кожен день свого життя, роки тюрми, скалічену долю. Очоливши Народний рух України, В’ячеслав Чорновіл заклав фундамент, щоб наша держава була незалежною. “Україна починається з тебе” – це слова Чорновола, які повинен запам’ятати кожен. Лікар, який лікує людей повинен розуміти, що все робить для України, вчитель повинен усвідомлювати, що його праця – це є розбудова України, державний службовець, який служить народу повинен знати,  що від його рішень та дій залежить доля держави. Історія має здатність повторятись. Слова Чорновола “Дай Боже нам любити Україну понад усе сьогодні, маючи, щоб не довелося гірко любити її, втративши”. Сьогодні можна проводити паралелі, коли російська пропаганда хоче створити різні інфоприводи, які б мали показати під неправильним кутом зору діяльність влади. Кожному потрібно розібратись, що ми можемо зробити для України і дати оцінку теперішній ситуації і не втратити те, що ми маємо”, –  зазначив заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів.

У межах вшанування відбулося покладання квітів та лампадок до пам’ятника Чорноволу та громадське віче.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*