На Львівщині вшанували пам’ять Героя Небесної Сотні Володимира Топія

Сьогодні, 7 травня, у Вишнянському коледжі Львівського національного аграрного університету, що у с. Вишня Городоцького району вшанували вшанували пам’ять Героя Небесної Сотні Володимира Топія 

У межах заходу на фасаді коледжу відкрили меморіальну дошку Героєві України Володимиру Топію.

Також присутні оглянули виставку “Історії життя Героїв Небесної Сотні Львівщини”.

Опісля відбувся вечір пам’яті під час якого друзі та рідні ділилися спогадами про Героя Небесної Сотні.

Довідково:

Володимир Топій  народився 26 квітня 1955 року в м. Судова Вишня Мостиського району. Навчався у Судововишнянській середній школі. Закінчив технічне училище зв’язку. Служив у ракетних військах у Бресті.

З 1984 року проживав у селі Вишня. Любив техніку. Більшу частину свого життя працював водієм. П’ятнадцять років – на львівському “, а також у Вишнянському  радгоспі, на Львівській пивоварні.

Перебував на Майдані від 24 грудня зі ще одним загиблим героєм — рудківчанином Володимиром Жеребним.

З 18 на 19 лютого рятував від вогню Будинок профспілок. Остання телефонна розмова з дружиною о 5 годині ранку. Потім зв’язок обірвався… Син Руслан шукав батька у лікарнях і моргах. Тіло батька знайшов серед обгорілих трупів.  Єдине, що вціліло на плечах — кілька шматків одягу. Експертиза ДНК підтвердила, що це Володимир Топій. Похований у місті Судова Вишня.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*