На Львівщині волонтери «вилікували» БТР-80

Волонтери громадської організації «Центр допомоги військовослужбовцям Самбірщини» передали 80-й окремій аеромобільній бригаді відновлений БТР-80, який отримав пошкодження у зоні проведення антитерористичної операції.
Це вже четверта одиниця військової техніки, яку ентузіасти Самбірського району відремонтували та передали військовим у зону АТО.
Зі слів волонтерів у цій броньованій машині були досить серйозні пошкодження, зокрема двигуна, але завдяки наполегливості народних умільців його вдалося повернути у стрій. У двигуні є специфічні деталі, які на цивільній техніці не використовуються, відтак дістати їх складно. Тому довелося звертатися до самих військових. Результат — БТР своїм ходом приїхав до аеромобільної частини.
“Бойова машина цілком справна, на ходу, — поділився враженнями від отриманого БТРа водій-механік молодший сержант військової служби за контрактом Руслан. — На нього лише потрібно встановити штатне озброєння і можна вирушати виконувати завдання у зону АТО”.

Відремонтована бронемашина відтепер має власне ім’я — мешканці селища, де його ремонтували, нарекли його Рудки-4. Цей напис тепер красується на борті броньованої машини.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*