На Львівщині відзначили Міжнародний день студентського спорту

У четвер, 20 вересня 2018 року студенти Львівщини масовим флеш-мобом з підтягування відзначили Міжнародний день студентського спорту.

Зібравшись на території спортивного містечка Національної академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного студенти-учасники з 16 університетів та коледжів м. Львова одночасно підтягувались на перекладинах. Кожен з учасників, яких зареєструвалося майже 250, підтягнутись по 15 разів.

Після масового підтягування кожен із навчальних закладів обрав кращого із студентів, які змагалися між собою. У такій першості не залишив шансу іншим курсант Національної академії сухопутних військ Олег Марченков, який зміг підтягнутися 38 разів. Другим з результатом 28 разів став Михайло Суханюк, що навчається у Львівському національному аграрному університеті. Трійку кращих замкнув Іван Мойсюк з Львівського коледжу транспортної інфраструктури, підтягнувшись 27 разів.

З словами підтримки до учасників флеш-мобу звернулися зірка “Ліги сміху”, актор команди “VIP-Тернопіль”, відомий гуморист Тарас Стадницький, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович, голова відділення Національного Олімпійського комітету у Львівській області Юрій Турянський, заступник начальника Національної академії сухопутних військ Валерій Семак та президент Львівського обласного спортивного товариства студентів “Гарт” Богдан Юхницький.

Після фізичних вправ серед учасників флеш-мобу розіграли призи, зокрема українську літературу від департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації, шкарпетки від dodo-socks, м’ячі від Федерації футболу Львівщини.

“Хочеш звернути гори, – починай з маленьких камінців, – таким принципом ми керувалися, організовуючи сьогоднішню подію до Міжнародного дня студентського спорту. Наш флеш-моб – маленький камінець до популяризації фізичної активності серед молоді, які ми збираємо щодня і сьогодні ще 240 студентів показали, що фізична активність – це модно,” – пояснює ініціативу щодо проведення заходу голова оргкомітету Анатолій Ігнатович.

Захід організували та провели Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Львівське обласне спортивне товариство студентів “Гарт”, івент-агенція “Драбина”, Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Довідково:

На 38-й сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в листопаді 2015 року ухвалено рішення про щорічне проведення 20 вересня Міжнародного дня студентського спорту – International Day of University Sport (IDUS). Цього року міжнародна федерація студентського спорту проводить цей день під гаслом “Let’s IDUS! Let’s train”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*