На Львівщині відзначили громадян, котрі вирішують проблеми людей з особливими потребами

У середу, 7 грудня, у приміщенні великої сесійної зали Львівської облради відбувся круглий стіл за участі представників організацій людей з інвалідністю та влади області. Захід був приурочений відзначенню Міжнародного дня людей з інвалідністю.

“Сьогодні, у час війни на Сході України, багато людей потребуватиме реабілітації, як моральної, так і фізичної. І дуже важливо, щоб вони відчували, що потрібні суспільству, – звернувся до учасників засідання перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський. – Нам, як представникам влади, важливо почути думки та пропозиції людей з обмеженими можливостями про те, як покращити їх життя”.

Перший заступник голови ОДА також окреслив ряд питань, які на сьогодні потребують особливої уваги. “Одним із ключових питань є соціальна та професійна адаптація людей з інвалідністю. Також чимало ще потрібно зробити для покращення системи мобільності та доступності публічних споруд для людей з особливими потребами”, – зазначив він.

Під час засідання Ростислав Замлинський нагородив представників організацій людей з інвалідністю Почесними грамотами ОДА за активну громадську роботу, здійснення державної політики у сфері соціального захисту і реабілітації інвалідів. Також відповідні нагороди вручила й перший заступник голови обласної ради Парасковія Дворянин.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*