На Львівщині відзначили День пам’яті та примирення

Cьогодні, 8 травня, Львівщина відзначає День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертвДругої світової війни 1939-1945 років.

Представники влади і громадськість поклали квіти та запалили лампадки біля Пам’ятного хреста на місці колишнього концентраційного табору «Шталаг- 328».

Також провели екуменічну панахиду та громадське віче.

“Україна як ніхто шанує всіх тих, хто поліг на нашій землі і тих, хто прийшов на неї з добром. З християнськими цінностями тут спочивають ті, хто завершив на нашій землі свою земну дорогу – всі ті, хто з примусу воював у тій війні. Нам треба віддати шану і повагу, щоб зрозуміти тих людей, які переживають зараз страх перед імперським чоботом, що вчиняє на українській землі військові злочини. Великий біль ІІ Світової війни і сьогоднішньої окупації нашої землі залишив у багатьох серцях великі рани. Але ми докладемо зусиль, щоб усі ці рани загоїлись, а час залишив тільки добро. Так чи інакше, ми прийдемо під синьо-жовтими прапорами до кожного куточка окупованих територій. Тоді витвориться та Україна, про яку мріяли українці, яким довелося воювати у різних арміях світу”, – наголосив голова Львівської облдержадмінстрації Олег Синютка.

Опісля, у межах скорботних заходів, відбулась акція «Вінок пам’яті», під час якої учасники вшанування прикрасили символічний терновий вінок червоними маками на знак вшанування жертв, які загинули не тільки на полі бою, а й в таборах.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*