На Львівщині відзначили 25-ліття Товариства політичних в’язнів та репресованих

У суботу, 22 липня, у Львівському палаці мистецтв відбулась урочиста академія з нагоди відзначення 25-ліття Товариства політичних в’язнів та репресованих.

«Ми повинні шанувати тих героїв, які творили незалежну Україну, і з особливою шаною ставитись до тих, хто сьогодні на сході України відстоює нашу незалежність, – зазначив голова Львівської облдержадмінстрації Олег Синютка. – Ми відзначаємо 25-тиріччя вашого Товариства, і кому, як не вам знати, що чи найважливіше сьогодні – нести у суспільство єдність, знайти порозуміння і спільно рухатись уперед».

У межах урочистостей відбулось погашення конверту з нагоди 25-ої річниці  Товариства, також учасники академії переглянули фільм «Слуга Божий Андрей Шептицький», а делегати від Товариства поклали квіти до пам’ятників та меморіальних таблиць видатним діячам України.

Окрім того, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка вручив грамоти та цінний подарунок почесним членам Товариства.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*