Представники Турківського району на чолі з головою райдержадміністрації Олександром Лабецьким взяли участь в обласному заході з нагоди відзначення 21-ї річниці Конституції України

19429723_1507136312691945_1040485068314720703_n (1)

Сьогодні, 28 червня, на Львівщині відзначили 21-шу річницю Конституції України. Урочисті заходи, присвячені визначній даті, зібрали представників громадськості, культурно-національних товариств, влади та військовослужбовців. Серед учасників урочистостей були і турківчани на чолі з головою Турківської районної державної адміністрації Олександром Лабецьким.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка наголосив на важливості Основного закону держави.

«Українська Конституція – це такий же невід’ємний символ держави, як синьо-жовтий прапор і золотий тризуб. Конституція, яка визнана найбільш демократичною, дала можливість іншим націям і народностям взяти за основу цінності і свободи людини та народу. Конституція закріпила Україну як унітарну, соборну, неподільну та суверенну державу, – наголосив Олег Синютка. – Я переконаний, що сьогодні, ми зупинили навалу московського агресора, в першу чергу через те, що в Україні комфортно не лише українцям, але й всім тим, хто сьогодні знайшов тут свою нову домівку. Ми знаємо, що захищаємо, ми здатні сьогодні захистити себе і всю цивілізовану Європу. Ми здатні сьогодні, увійшовши в асоціацію з Європейським Союзом, вибудувати добре заможнє життя».

Урочисті заходи розпочалися біля пам’ятника В′ячеславові Чорноволу покладанням квітів до монумента керівництвом області та представниками громадськості.

Також влада та громадськість віддали шану Тарасові Шевченку. Опісля на площі відбулося громадське віче.

Супроводжували урочистості оркестр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, муніципальний хор «Гомін» та Галицький академічний камерний хор.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*