На Львівщині відзначили 101-шу річницю утворення Чехословаччини

Сьогодні, 9 жовтня, відбувся урочистий прийом з нагоди 101-ї річниці утворення незалежної Чехословацької Республіки. У заході взяв участь голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

«Головне для держави – це її свобода. І особливу радість викликає те, що 101-шу річницю з дня утворення Чехословаччини ми відзначаємо тут, у Львові. Адже Львів є другим містом в Україні за кількістю дипломатичних організацій представлених на його території та це неабияка честь для мешканців Львівщини. Ми справді сподіваємось на дієву підтримку Чехії, зі свого боку – готові й надалі сприяти тим ініціативам, які висловлює Чехія, як у підтримку євроінтеграційних, так і демократичних процесів»,- зазначив голова Львівської ОДА.

Маркіян Мальський вручив у дарунок Генеральному консулу Чеської Республіки у Львові Павелу Пешеку картину із зображенням Підгорецького замку виконану чеським художником, а також за вагомий особистий внесок у розвиток міжнародного співробітництва між Львівською областю та регіонами Чеської Республіки відзначив подякою заступника Генерального консула Чеської Республіки у Львові з питань культури, освіти, економіки та зв’язків з чеською діаспорою Ігоря Шедо.

 

Довідково

День утворення незалежної Чехословацької Республіки- державне свято Чехії. Відзначається щорічно 28 жовтня. Саме в цей день 1918 року, після закінчення Першої світової війни, Національний комітет Чехословаччини в Празі проголосив незалежність від Австро-Угорщини, а також оголосив про об’єднання Чехії і сусідньої Словаччини у Республіку Чехословаччину. Того ж дня було видано відповідний Закон.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*