На Львівщині відзначено кращих освітян

zJbHFqqw26M

 З нагоди професійного свята – Дня працівника освіти – визначено 69 переможців та лауреатів обласного конкурсу «Учитель року – 2014».  Кращих педагогів області  нагороджено в номінаціях  «Світова література», «Трудове навчання», «Початкові класи», «Директор школи», «Географія», “Християнська етика», “Інноваційний урок та урок фізичної культури з елементами футболу».

Почесні грамоти та грошові нагороди переможцям конкурсу вручив заступник голови Львівської ОДА Юрій Підлісний під час святкових урочистостей, які відбулися у Львівському палаці естетичного виховання учнівської молоді. Від імені т.в.о. голови ОДА Юрія Турянського він щиро подякував усім освітянам області за нелегку працю і самовідданість професії.

“Сьогодні велика освітянська родина області, яка нараховує понад 60 тис.осіб,  вшановує найкращих. Високої поваги і пошани заслуговують ті освітяни, які можуть знайти, підтримати, розвинути усе найкраще, що є в учневі, сприяти його реалізації. Саме такими є  переможці та призери щорічних конкурсів «Учитель року», «Вихователь року», «Класний керівник року», ті педагоги, які  щорічно готують переможців і призерів Всеукраїнських та Міжнародних олімпіад, конкурсів, турнірів. Завдяки  їхній невтомній праці, постійному творчому пошуку народжуються молоді таланти”, – зазначив Юрій Підлісний  у вітанні  з нагоди Дня працівника освіти.

З вітальним словом до присутніх звернулась директор департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Олександра Небожук: «Перед нашою галуззю ставляться дуже важливі завдання – ми виховуємо і навчаємо молоде покоління людей, молоде покоління держави. Ми своїми руками, своїми серцями, своїми душами формуємо завтрашній день. Тому нам усім ще раз необхідно переглянути нашу велику роль і місію у сучасному і майбутньому України”, – наголосила О. Небожук.

Список педагогічних працівників, переможців та лауреатів обласного конкурсу «Учитель року – 2014»

 

 
Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*