На Львівщині відзначають Міжнародний День Легеневої Гіпертензії

Львівщина відзначає Міжнародний День Легеневої Гіпертензії. З цієї нагоди, сьогодні, 4 травня, в Дитячому Центрі Здоров’я імені Анни Мазуренко провели захід для хворих на легеневу гіпертензію та членів їх сімей не лише із Львівщини, а й інших областей України. Почесним гостем заходу став представник посла Норвегії в Україні, радник з питань співпраці та розвитку – Петтер Баук.

В межах заходу  порушили питання  важливості правильного та здорового харчування при легеневій гіпертензії, окрім цього учасники спробували  безпечні та необхідні фізичні вправи. Своїм досвідом із присутніми поділилась представник PHA Europe та Керівник Норвезької асоціації легеневої гіпертензії (PHA Norway) Холл Скара.

«Слід зазначити, що таке тристороннє комплексне поєднання, як правильне харчування, допустимі фізичні навантаження та здоровий емоційний стан – є  додатковими ліками для хворих на легеневу гіпертензію. В Норвегії пацієнти щороку проходять таку реабілітаційну програму», – розповіла організатор заходу Оксана Куліш.

Також завтра, 5 травня, у СЗШ № 46, відбудуться «Ігри навиворіт» за участю пацієнтів, їх родин, а також гостей заходу.

Зазначимо, що реалізація проекту «Соціально-експертний супровід хворих з легеневою гіпертензією та їх сімей», в межах якої відбуваються заходи, здійснюється за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Довідково

Легенева гіпертензія – це швидко прогресуюче захворювання легень, яке призводить до серцево-судинної недостатності, а при несвоєчасному виявленні до трансплантації, або ж смерті. Вартість лікування від 40000 до 120000 грн на місяць, в залежності від функціонального класу захворювання (I-IV). У Львівській області є 39 пацієнтів із легеневою гіпертензією.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*