На Львівщині відзначають 100-річчя незалежності Фінляндської Республіки

У понеділок, 16 жовтня, на факультеті міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка відбувся круглий стіл “100-річчя незалежності Фінляндської Республіки: уроки для України”.

Участь у заході взяли Надзвичайний і Повноважний посол Фінляндії в Україні Юха Віртанен, екс-міністр закордонних справ Фінляндії Ерккі Туоміоя, директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА Поліна Лі, науковці, студенти.

Директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації Поліна Лі привітала гостей із річницею незалежності Фінляндії і висловила сподівання щодо активного співробітництва із Львівщиною.

“Для нас дуже важливим є досвід Фінляндії, адже ця країна успішна не лише у межах Європи, але й світу і я сподіваюся, що у зв’язку з підписанням Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, Фінляндія допоможе нам імплементувати її у повній мірі”, – зазначила Поліна Лі.

У межах круглого столу учасники довідались про інноваційність фінської економіки, розглянули моделі середньої та вищої освіти, а також потенціал українсько-фінських відносин.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*