На Львівщині відзначатимуть 120-річчя перепоховання Маркіяна Шашкевича

romaniv1

Заступник голови Львівської ОДА Ірина Романів 22 жовтня провела засідання робочої групи з відзначення 120-річниці перепоховання Маркіяна Шашкевича.

Як повідомлялось під час засідання, усі заходи відбудуться на малій батьківщині визначного діяча – у с. Новосілки Буського району Львівщини.Так, 3 листопада, керівництво області за участю представників громадських організацій, шашкевиківської комісії та громадськості здійснять покладання квітів до місця першого поховання Маркіяна Шашкевича та відвідають музей-садибу й школу, що носять його ім’я.

В рамках відзначення 120-річчя перепоховання Маркіяна Шашкевича відбудеться презентація повного зібрання творів Шашкевича, а також управління молоді та спорту облдержадміністрації організує впорядкування пам’ятних місць, що пов’язані із Маркіяном Шашкевичем.

Варто також відзначити, що 6 листопада, у день народження Маркіяна Шашкевича, відбудеться покладання квітів до його могили на Личаківському кладовищі та пам’ятника у м. Львові.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*