На Львівщині відремонтують найбільше доріг в Україні

У 2016-му на території Львівської області планують відремонтувати близько 450 кілометрів автомобільних трас. Це більш ніж четверта частина від усіх доріг, за які цьогоріч візьмуться у цілій Україні. У загальній протяжності – це 8800 автодоріг державного, регіонального та місцевого значення.

Про це розповів голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка на прес-конференції у вівторок, 19 квітня.

Керівник області розповів й про кошти, за які власне й ремонтуватимуть дорожнє покриття. Зокрема, основним джерелом фінансування цьогоріч будуть надходження від перевиконання митних платежів.

“Завдяки експерименту, який запровадив Президент України, Львівщина отримала минулого року 300 мільйонів гривень від перевиконання митних надходжень. Проте вже у 2016-му ми плануємо залучити більше 1-го мільярда гривень і це буде найбільше джерело для ремонту доріг, – зазначив Олег Синютка. – Наприклад, у квітні ми очікуємо 150 мільйонів гривень і сподіваємось, що така динаміка буде покращуватись у наступні місяці”.

За словами голови ОДА, ріст надходжень свідчить про значно кращий рівень обслуговування на Львівській митниці та системна боротьба з контрабандою. , адже фактично кожного тижня митники затримують порушників.

“Друге джерело, на яке ми розраховуємо, це польський кредит для України на ремонт прикордонної інфраструктури. Сподіваюсь, що після завершення формування нового Уряду, ці кошти стану більш доступними і Львівщина отримає не менше 50 мільйонів євро”, – додав Олег Синютка.

Також він розповів про кошти обласного бюджету, які цьогоріч передбачені на ремонт доріг. “Львівщина сьогодні і надалі залишається областю, яка з обласного бюджету виділила найбільше  грошей на цю мету. Зокрема, цьогоріч на будівництво, капітальний та поточний ремонт доріг передбачено 282 мільйони гривень”, – підкреслив він.

Олег Синютка зазначив, що область також отримає 232 млн грн у рамках реалізації Державного інвестиційного проекту, відповідно до якого заплановано здійснити ремонт доріг загального користування державного значення. Наступне джерело – субвенція із державного бюджету у сумі 252,6 млн грн.

Ще 120 млн грн Львівщина отримає на поточний ремонт та обслуговування доріг, більше 50 % з яких буде скеровано саме на ремонт. Також запланували гроші й місцеві бюджети: поки що 22 млн грн. виділили місцеві органи влади та 7 млн грн – районні ради.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*