На Львівщині відновлюватимуть дитячі оздоровчі табори

На 2015 рік із бюджету виділено 1,1 мільйона гривень на ремонт і реконструкцію двох дитячих таборів у Львівській області. Із цієї суми 900 тисяч гривень витратять на табір “Карпати” у селі Кам’янка, а решту суми – на виготовлення проектно-кошторисної документації для табору “Трембіта”, що у селищі Славське Сколівського району.

“Львівська ОДА розробила програму з підтримки функціонування діючих, відновлення закритих і будівництва нових дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на території області на 2014-2020 роки. Упродовж цього періоду потрібно збільшити кількість місць у дитячих закладів оздоровлення з 950 до 2 500 дітей за одну зміну”, – пояснив начальник управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лаврін.

До 2017-го року в 9-ти дитячих закладах оздоровлення та відпочинку Львівщини заплановано провести ремонт та реконструкцію для відновлення їх роботи. Зокрема, йдеться також про дитячі табори “Росинка” у Жовківському районі та “Сокіл” у Золочівському.

“Дитячі табори – це добрий інфраструктурний і соціальний проект для населених пунктів, – зазначив Володимир Лаврін. – У майбутньому ми розглядаємо можливість функціювання таких таборів упродовж цілого року: це і проведення там різних конференцій чи семінарів, спортивних і масових заходів”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*