На Львівщині відкриють новозбудований дитячий будинок сімейного типу: триває пошук батьків-вихователів

У селі Наварія, що на Пустомитівщині, на стадії завершення будівництво дитячого будинку сімейного типу. У ньому проживатимуть діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

«Загальна кошторисна вартість об’єкту становить понад 4 мільйони 300 тисяч гривень. На даному етапі підрядна організація здійснює озеленення території, а також завершує очисні споруди. Цей дитячий будиноксімейного типу  – четвертий новозбудований на території Львівської області », – зазначив т.в.о. керівника управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації Павло Терех.

Відкриття ДБСТ планують уже цього року. Станом на сьогодні, триває пошук батьків-вихователів.

“Метою   створення   дитячого   будинку  сімейного  типу  є забезпечення належних умов  для  виховання  в  сімейному  оточенні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Дитячий   будинок   сімейного  типу – окрема сім’я, що створюється за бажанням  подружжя  або  окремої  особи,  яка  не перебуває у шлюбі,  які беруть на виховання та спільне проживання від 5 до 10 дітей-сиріт  і  дітей,  позбавлених  батьківського піклування”, – розповів начальник служби у справах дітей ЛЬвівської обласної державної адміністрації Володимир Лис,

Держава забезпечує пріоритет сімейного виховання та створює умови для їх розвитку, надаючи сім’ям, які приймають на виховання  дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування матеріальну та соціальну підтримку.

Якщо ви сім’я, або особа, маєте досвід виховання дітей і бажаєте подарувати своє тепло дітям, які залишились без батьківської опіки та стати батьками-вихователями звертайтеся до служби у справах дітей обласної державної адміністрації за телефоном (032) 235-44-56 та Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (032) 261-09-42.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*