На Львівщині відкрили виставку “Франція поруч”

2 квітня в межах XV фестивалю “Французька весна в Україні” презентували виставку «Франція поруч».

Виставка пропонує глядачеві зануритися в атмосферу «французького» Львова за допомогою пам’яток зі збірки Львівського історичного музею. Експозиція збудована за хронологічним принципом у вигляді низки тематичних блоків, які демонструють прямі чи опосередковані взаємозв’язки між Францією і Львовом, розкриваючи їх через історичні постаті чи події.

“Те дивовижне мистецтво, що несе нам французьке мистецтво, опанувало душі і серця людей на Львівщині. Французька весна завжди буде в Україні, щораз із більшим натхненням. Ми дякуємо нашим партнерам із Франції за цей культурний проект і, звісно ж, за їхню постійну підтримку незалежності та територіальної цілісності нашої держави”, – зазначив під час відкриття виставки голова ЛЬвівської ОДА Олег Синютка.

Виставку завершують керамічні пам’ятки з фабрики львівського архітектора Івана Левинського. Вироби з цього підприємства були представлені у павільйоні «Галичина» на Всесвітній виставці в Парижі 1900 року та були відзначені срібною медаллю у номінації «Декорування інтер’єрів громадських і житлових споруд».

Насолодитись виставкою можуть львів’яни, гості міста та всі охочі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*