На Львівщині відкрили ще одну сімейну молочну ферму

У селі Купче Буського району на Львівщині відкрили сімейну молочну ферму. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Серед учасників відкриття – Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук, представники департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА, Буської райдержадміністрації та Львівської аграрної дорадчої служби.

Господарство – сімейна справа Мар’яни та Сергія Паливоди.  На разі фермери утримують 6  корів,  2 нетелі та 4 телят.  Молоко та молочну продукцію сім’я реалізовує на ринку.

У планах – добудова ферми та збільшення кількості корів.

«Успішне створення та відкриття сімейних молочних ферм, дозволяє  не лише  створити нові робочі місця, але й розвивати виробництво продукції з доданою вартістю»,-  зазначила т.в.о директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко.

Додамо, що сучасне обладнання для облаштування ферми сім’я Паливоди отримала від канадського проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*