На Львівщині відкрили поштове відділення нового формату ПАТ «Укрпошта»

Сьогодні, 21 вересня, на проспекті Червоної Калини,70 відкрили поштове відділення нового формату ПАТ «Укрпошта».

Участь у відкритті взяв в. о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло.

“Поштові відділення повинні бути доступними у кожному населеному пункті. Ми цю діяльність продовжуватимемо і це відділення – це передусім якісні послуги та новий підхід до клієнта”, –  зазначив Роман Кокотайло.

Формат відділення передбачає здійснення клієнтам доставки додому, разом з тим, тут можна замовити послугу кур’єрської доставки. У відділенні надаватимуться найпопулярніші поштові послуги – пересилання внутрішніх і міжнародних поштових карток, листів, бандеролей, посилок, оплата комунальних послуг, приймання платежів, пересилання поштових переказів, оформлення передплати тощо.

“Основні новаторства – це зміна процесів, тут є термопринтери, швидші послуги, коробки Smartbox, клієнту не треба зважувати посилки, одна ціна на все, що вміститься до коробочки. На створення цього відділення інвестували 420 000 грн. Це приміщення наближається до європейських зразків, як і за зовнішнім виглядом, так і за рівнем обслуговування. До кінця року відкриємо ще одне модернізоване відділення”,  – директор львівської  дирекції “Укрпошта” Микола Ростов.

Зазначимо, це відділення обслуговуватиме близько 6 000 жителів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*