На Львівщині відкрили оновлену підстанцію екстреної медичної допомоги

IMG_475319 грудня у Золочеві відбулося відкриття оновленої підстанції екстреної медичної допомоги.

Участь у заході взяли директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ростислав Ступницький, міський голова Золочева Ігор Гриньків, заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький, директор Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Юрій Пацюрко.

«Неможливо зробити все відразу, але крок за кроком ми рухаємось у потрібному напрямку. Хочу пригадати слова Міністра охорони здоров’я України Раїси Богатирьової: «Треба повернутись обличчям до пацієнта, наблизитись до нього». Отже, будуючи структуру за структурою, ми робимо це. Сьогодні з’явилась ще одна ланка первинної охорони здоров’я, яка допоможе людям у білих халатах використати свій потенціал, якнайкраще допомогти пацієнтам. Сподіваюсь, що скоро підстанція отримає новий реанімобіль», – сказав під час відкриття Ростислав Ступницький       .

Зазначимо, підстанція розташована на базі Золочівської ЦРЛ.

Для належного функціонування підстанції у відповідності до санітарно-гігієнічних норм  та вимог з техніки безпеки для такого виду діяльності у приміщеннях підстанції:

– утеплений та пофарбований зовнішній фасад приміщень;

–  змонтовано дах для убезпечення санітарних автомобілів від дій несприятливих метеоумов;

– змонтовані нові теплозберігаючі вікна, проведений капітальний ремонт у 6 приміщеннях;

– оновлена повністю електрична мережа приміщень та встановлено новий санітарний вузол;

– повністю змонтована кімната для зберігання наркотичних середників;

– закуплені та встановлені необхідні меблі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*