На Львівщині відбувся Ярмарок кар’єри для майбутніх аграріїв

28 березня у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького, провели «11-й Ярмарок кар’єри майбутніх фахівців АПК – 2019». Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Участь у заході взяла студентська молодь, випускники навчальних закладів, представники департаменту та обласного центру зайнятості, викладачі та науковці.

«Ми маємо йти в ногу з часом і наше головне завдання дати студентам не лише теорію, але багато практичних знань, навчити самостійно орієнтуватись у сфері обраної професії і бути затребуваними на ринку праці», – зазначив ректор університету, професор Володимир Стибель.

«Розвиток сільськогосподарського виробництва не можна уявити без забезпечення його кваліфікованими спеціалістами. Адже від рівня кваліфікації, вдалого підбору кадрів залежить майбутнє підприємства, а відтак і забезпечення харчової безпеки області та всієї країни в цілому. Вже зараз агросектор – один із небагатьох, який піклується питанням оптимального вирішення дефіциту кадрів. Підприємства  пропонують так звані «соціальні пакети» для працівників. Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА готовий сприяти у проходженні виробничих практик студентів в аграрних підприємствах області та організовувати поїздки для збільшення зацікавленості», – зазначив заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Павло Дигдало.

В межах заходу порушили питання організації системи навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

Зазначимо, що «Ярмарок кар’єри» – захід, який об’єднує підприємства, які можуть знайти необхідних фахівців, сформувати мобільний кадровий резерв та молодих людей, що мають нагоду успішно презентувати свій творчий потенціал і розпочати працю.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*