На Львівщині відбувся UGV TECHNOLOGY DAY

Сьогодні, 29 березня, у Львівській обласній державній адміністрації відбувся UGV TECHNOLOGY DAY.

Уже третій рік поспіль Укргазвидобування збирає представників існуючих і потенційних підрядних компаній для ознайомлення із виробничими планами на поточний і подальші роки, технічними політиками на наступні декілька років, а також із важливою інформацією у сфері закупівлі.

«Сьогодні ми разом з державною компанією «Укргазвидобування» проводимо таку практичну нараду, на якій розглянемо можливості бізнесу Львівщини у прийнятті участі у практичній частині роботи компанії. Мова йде про поставки тої чи іншої продукції, послуг на всіх етапах роботи «Укргазвидобування». Дуже приємно, що ця компанія є присутньою в нашій області. Львівщина була здавна колискою нафтогазовидобутку не лише України, але й усього світу. Фахівці, які розвивають цю галузь на теренах Львівщини упродовж минулого століття та сьогодні своїми знаннями спричинились до енергетичної незалежності України», – зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Окрім того він додав, що газова галузь для Львівщини насамперед це надходження до бюджету, майже тисяча робочих місць. Адже 10 свердловин ввели  в експлуатацію у минулому році, цьогоріч планують ще 13.

З метою залучення національних виробників до участі у процедурах закупівель найбільшої газовидобувної компанії України розпочали серію регіональних зустрічей із потенційними постачальниками.

«Ми можемо спостерігати стабілізацію та зростання обсягу газовидобутку на теренах Львівщини. Це є наш спільний внесок у енергетичну безпеку України», – наголосив Ростислав Замлинський.

Програма заходу складалась з тематичних блоків, серед яких:

1. Потреби ПАТ «Укргазвидобування» у послугах та обладнанні, що пов’язані з геологорозвідувальними роботами.

2. Потреби ПАТ «Укргазвидобування» у послугах підрядників у сфері видобутку, зокрема, бурових підрядників, внутрішньосвердловинне обладнання, бурове та лабораторне обладнання, обладнання у сфері інтенсифікації видобутку, капітального ремонту свердловин, інші послуги сфери видобутку.

3. Потреби ПАТ «Укргазвидобування» в послугах та обладнанні, що пов’язані з наземною інфраструктурою: підготовка та транспортування вуглеводнів, експлуатація ДКС, капітальне будівництво, автотранспортна та спеціальна техніка тощо.

«Якщо б такі зміни, які зараз відбуваються у нафтогазовій галузі, відбувалися і в інших сферах, то кожен з нас відчув би позитивні зміни. Сьогодні усі присутні тут мають унікальну можливість налагодити тісну співпрацію як з органами влади, так і з «Укргазвидобуванням», – розповів начальник газопромислового управління «Львівгазвидобування»Олександр Сендега.

Варто зауважити, що сьогодні, 29 березня, Львівська обласна державна адміністрація, Публічне акціонерне товариство «Укргазвидобування» та Львівський національний університет імені Івана Франка підписали тристоронній Меморандум про співпрацю.

У межах Меморандуму сторони співпрацюватимуть у сфері  розвитку нафтогазової промисловості.

Окрім того, здійснюватимуть дослідження у сфері нафтогазової промисловості, розроблятимуть інноваційні методи і наукові технології оцінки перспективної нафтогазоносності.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*