На Львівщині відбувся тренінг щодо впровадження реформи деінституціалізації

3 березня відбувся другий захід межах програми «Громада для сім’ї: створення соціальних послуг для ОТГ» – тренінг щодо впровадження реформи деінституціалізації

Із вітальним словом до учасників тренінгу звернулась начальник управління з питань праці та сімейної політики департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Уляна Дорош, яка рекомендувала представникам громад відповідально підійти до вивчення потреби у створенні конкретних соціальних послуг та обов’язково скористатись можливістю і взяти участь у конкурсі проектних заявок на отримання гранту до 100 тисяч гривень на запровадження соціальної послуги в громаді.

Водночас Уляна Дорош повідомила присутнім про можливості отримання дофінансування для реалізації проектів (заходів), беручи участь у конкурсах проектів, які проводять структурні підрозділи облдержадміністрації.

Тренінг вела регіональна експертка з деінституціалізації та розвитку послуг проекту EDGE, національна тренерка з деінституціалізації, сертифікована Міністерством соціальної політики України, Анна Решетник.

Участь у тренінгу взяли представники 6 об’єднаних територіальних громад Львівської область, а саме: Рудківської, Новокалинівської, Підберізцівської, Бібрської, Меденицької та Грабовецької, а також представники інститутів громадянського суспільства, діяльність яких провадиться на території вказаних громад.

Нагадаємо, що з 6 лютого департамент соціального захисту населення облдержадміністрації у партнерстві з благодійною організацією «Львівська освітня фундація», благодійним фондом «Майбутнє для громади» та службою у справах дітей облдержадміністрації розпочали навчально-ґрантову програму «Громада для сім’ї: створення соціальних послуг в ОТГ» для громад Львівської області.

Мета програми: забезпечення громади інструментами, що необхідні при створенні конкретної соціальної послуги для мешканців громади (сімей, дітей, літніх людей).

Програма передбачає сім навчальних модулів для ініціативної групи представників державного і недержавного сектору ОТГ протягом 6-ти місяців, у рамках якого учасники:

-пройдуть тренінги у сфері соціального захисту та розвитку соціальних послуг;

-отримають консультаційну підтримку у розвитку конкретної соціальної послуги, якої громаді не вистачає;

-отримають змогу розробити та реалізувати проект створення конкретної соціальної послуги та взяти участь у конкурсі проектних заявок на отримання гранту до 100 тисяч гривень на втілення ідеї.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*