На Львівщині відбувся тренінг навчальної програми “Молодіжний працівник”

Упродовж 2-4 листопада 30 учасників із Львівської області взяли участь у базовому тренінгу “Молодіжний працівник”, що відбувся у c. Довгомостиська Мостиського району. Про це повідомили у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Протягом трьох днів під час тренінгу його учасники обговорювали питання персональної компетенції працівників, які працюють з молоддю, розглядали принципи дії мобілізованої громади. Окрім цього, інтенсивно працювали над власними ідеями та на основі дерева рішень вивчали основи проектного менеджменту. На завершення тренінгу ознайомились із принципами командоутворення та важливістю міжсекторного партнерства між державою, громадою та бізнесом.

Під час навчальних сесій кожен учасник також ознайомився із сучасними принципами формування й реалізації молодіжної політики задля використання їх у власній практиці та позитивних змін у молодіжному середовищі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*