На Львівщині відбувся тренінг для працівників соціальної сфери

школа-громадського-активіста

27 листопада відбувся тренінг для працівників соціальної сфери та неурядових організацій з оцінки потреб  в соціальних послугах.

Мета тренінгу: посилення потенціалу представників неурядових організацій, що надають соціальні послуги соціально вразливим верствам населення, для представлення потреб цих груп та адвокації їх фінансування за рахунок бюджетних коштів.

В програмі тренінгу представлена презентація на тему: «Система соціальних послуг в Україні. Визначення потреб населення в соціальних послугах для планування предмету соціального замовлення». Обговорено конкретні кроки,  що мають здійснити неурядові організації для проведення оцінки потреб в соціальних послугах  в 2014 році.

На підставі проведення аналізів існуючих соціальних послуг, потреб та побажань соціально незахищених груп населення, сильних та слабких сторін існуючої системи соціального захисту будуть сформовані мета, завдання та пріоритети  програми розвитку соціальних послуг у Львівській області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*