На Львівщині відбувся семінар щодо надання медико-соціальних послуг

1За сприяння департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, 31 жовтня у Львівському геріатричному пансіонаті відбувся семінар для лікарів та старших медичних сестер будинків-інтернатів соціальної сфери щодо надання медико-соціальних послуг.

Під час семінару медичний персонал соціальних закладів області ознайомився  із найновішими підходами надання медичної допомоги при загостреннях психічного розладу, особливостей лікування літніх людей та  виконання санітарно-гігієнічних норм.

Учасники семінару також відзначили  і позитивні тенденції у роботі інтернатних закладів. Зокрема, налагоджено консультативну допомогу мешканцям у випадках виникнення конфліктних ситуацій; запроваджений критерій адресності, тобто оцінка ситуації клієнта з різних аспектів – його фізичне, психічне та емоційне здоров’я, його уподобання, якості та вмілості.

Також у будинках-інтернатах  створені кімнати – реабілітаційні центри, де мешканці проводять дозвілля: вивчають комп’ютери, переглядають та обговорюють фільми, займаються арттерапією, читають літературу та організовують вечірки та святкування тощо; забезпечена взаємодія  дитячих та психоневрологічних інтернатів з центрами соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, лікувальними та реабілітаційними установами, благодійними та громадськими організаціями.

Зазначимо, що даний семінар відбувся із залученням фахівців обласного департаменту охорони здоров’я дільничного лікаря – психіатра Львівського обласного клінічного психоневрологічного диспансеру  Світлани Кужелевої  , геронтолога Львівського обласного госпіталю інвалідів війни  та репресованих ім. Ю. Липи    Леоніда  Ткаченка, старшої медичної сестри ІІІ терапевтичного відділу цього ж госпіталю  Марії Кавчак  та ін.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*