На Львівщині відбувся перший етап молодіжного проекту «Курс свідомих «Включайся»

У перший день спільного проекту департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації і патрульної поліції Львівської області «Курс свідомих «Включайся» учасники працювали з психологічними аспектами стресостійкості.

Захід проводили Наталія Мінєєва (незалежний тренер патрульної поліції від ОБСЄ, практичний психолог) та Анна Лозова (психолог, тренер, сертифікований практик НЛП).

Два десятки львів’ян, серед яких студенти, працівники соціальних служб, комунальних установ протягом дня вивчали джерела походження стресу, фактори стресогенних ситуацій, пропрацьовували індивідуальні методи виходу з кризових ситуацій.

Програма тренінгу включала елементи арттерапії, роботу в парах, моделювання ймовірних ситуцій, що розбалансовують психологічну рівновагу людини, методику ментальних карт тощо.

До слова, під час фінальної рефлексії учасники тренінгу поділились своїми враженнями від пройденого курсу і значна частина з них зізнались, що ніколи раніше не працювали в такій груповій динаміці або навіть не мали уявлення в який спосіб тренери будуть з ними працювати. Це дає підстави вважати, що проведення проекту другий рік поспіль має вмотивовані запити від молоді.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*