На Львівщині відбувся обласний огляд -конкурс хорових колективів

У березні місяці цього року у містах Стрию, Самборі та Жовкві було проведено обласний огляд-конкурс хорових колективів, присвячений 170-річчю від дня народження основоположника української класичної музики М.В. Лисенка та 105-ій річниці від дня народження композитора, хорового диригента Є. Т. Козака – про це повідомило управління культури Львівської обласної державної адміністрації.

Журі конкурсу відзначило високий виконавський рівень учасників, вдало підібрані конкурсні програми, творчий підхід керівників до конкурсних творів, велику роботу по підбору репертуару із творів М. В. Лисенка і Є. Т. Козака, володіння колективами хоровою технікою та культурою звуку.

В огляді-конкурсі взяли участь 43 хорові колективи, представники всіх районів області, а також міст обласного підпорядкування. Найбільш чисельно були представлені Старосамбірський район (5 колективів), м. Самбір (5 колективів), Жовківський район (3 колективи), Пустомитівський район (3 колективи), та м. Стрий (3 колективи).

Також за досягнуті успіхи на обласному огляді-конкурсі хорових колективів, присвяченому 170-річчю від дня народження М. В. Лисенка та 105-ій річниці від дня народження Є. Т. Козака нагороджено Лауреатів дипломами Львівського державного обласного центру народної творчості і культурно-освітньої роботи наступні колективи, та присвоєно
Гран-прі і звання Лауреата конкурсу:
Чоловічому камерному хору «Maestro» Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка (керівник – Василь Довгошия).
У номінації «Мішані хори та хорові капели»:
I місце і звання Лауреата
– Хору освітян «Таїна» районного відділу освіти Городоцького району (керівник – Оксана Трещаківська-Долішна);
– Народній хоровій капелі «Надбужанка» Кам’янка-Бузького РНД (керівник – Богдан Ковалюк).
II місце і звання Лауреата
– Народній хоровій капелі Мостиського РНД (керівник – Анжеліка Кравченко);
– Народній хоровій капелі «Боян» Бродівського РНД (керівник – Ярослав Линів);
– хору Народного ансамблю пісні і танцю «Бойківщина» Сколівського РНД «Бескид» (керівник – заслужений працівник культури України – Іван Крушельницький).
III місце і звання Лауреата
– Народній хоровій капелі «Карпати» Турківського РНД (керівник – Микола Боберський);
– Народній хоровій капелі «Розточчя» Жовківського РНД (керівник – Володимир Орищак);
– Народній хоровій капелі «Аколада» Яворівського РНД (керівник – Уляна Олійник);
– Народній хоровій капелі «Діброва» Самбірського РНД (керівник – Марія Гивель).
В номінації «Камерні хори»:
I місце і звання Лауреата
– Народному камерному хору «Gratia» НД м. Самбора (керівник – Ореста Кінаш).
II місце і звання Лауреата
– Народному камерному хору «Оранта» МБК «Молодість» м. Новий Розділ (керівник – Наталія Фіцала).
III місце і звання Лауреата
– Народному камерному хору «Реприза» Старосамбірського РНД (керівник – Лілія Нємцова).
В номінації «Сільські та церковні хорові колективи»:
I місце і звання Лауреата
– Народному хору «Благовіст» НД с. Вороняки Золочівського району (керівник – Зеновій Дмитрак).
II місце і звання Лауреата
– Народному хору «Обрій» НД с. Гірне Стрийського району (керівник – Юрій Юник);
– Народній хоровій капелі «Галичани» НД с. Оброшино Пустомитівського району (керівник – Любов Ковальчук).
III місце і звання Лауреата
– Народному хору «Візерунок» НД с. Старява Старосамбірського району (керівник – Андрій Бербих).
В номінації «Однорідні хори»:
I місце і звання Лауреата
– Народній жіночій хоровій капелі «Лілея» Дрогобицького РНД (керівник – Галина
Коваль);
– Народному жіночому хору «Червона калина» НД м. Самбір (керівник – Дзвенислава Василик).
II місце і звання Лауреата
– Народному жіночому хору «Горлиця» НД м. Бібрка Перемишлянського району (керівник – Лариса Хомутник).
III місце і звання Лауреата
– Народній чоловічій хоровій капелі «Дзвін» НД м. Самбір (керівник – Богдан Гивель);
– Народній чоловічій хоровій капелі «Стривігор» НД м. Хирів Старосамбірського району (керівник – Андрій Бербих).
В номінації «Дитячі хори»:
I місце і звання Лауреата
– Народному дитячо-юнацькому хору «Світанок» НД м. Самбір (керівник – Леся Мигалик).
II і III місця та звання Лауреата у цій номінації не присвоєно.

Переможці-Лауреати будуть рекомендовані до участі у «Співочому полі» у НД с. Велике Колодно Кам’янко-Бузького району.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*