На Львівщині відбувся круглий стіл з виробниками органічної продукції садівництва

Сьогодні, 11 березня, у Львові відбулось засідання круглого столу партнерів компанії «БТУ-ЦЕНТР» (біотехнології України) з виробниками органічної продукції садівництва. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

У засіданні взяли участь виробники органічної продукції у галузях садівництва і ягідництва Львівської області, представники департаменту, наукових установ, організацій з виробництва біопрепаратів.

Під час заходу обговорили питання впровадження органічних технологій компанії  БТУ-ЦЕНТР у садівництві, державної фінансової підтримки сільгоспвиробників, результати використання біопрепаратів компанії у Львівській області, а також представили нові розробки компанії для удосконалення технологій ведення органічного виробництва у садівництві.

Зокрема,  начальник відділу рослинництва і тваринництва департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Світлана Долинська інформувала про програми підтримки для агровиробників з державного та обласного бюджетів, надала роз’яснення щодо умов участі у програмах.

Учасники круглого столу обмінялись досвідом, корисною інформацією та  думками у сфері органічного виробництва продукції садівництва та ягідництва.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*