На Львівщині відбувся День кар’єри ЄС

Сьогодні, 5 жовтня, у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся День кар’єри ЄС. Захід спрямований проінформувати молодь про те, як успішно будувати кар’єру та зростати професійно.

Розпочався захід із дискусійного клубу під час якого учасники ділилися думками щодо навчання та стажування за кордоном, вимог роботодавців, а також конкурентоспроможності української освіти на європейському ринку. Спікери дійшли спільного висновку, що молодь в Україні є відкритою до пізнання нового, цілеспрямованою  та  відповідальною.

Опісля представили стендову презентацію, під час якої студенти змогли поспілкуватись із представниками компаній та дізнатись про вакансії. Зокрема понад 100 учасників зацікавив проект стажування у Львівській облдержадміністрації  “Реалізуй себе у владі”.

Зазначимо, одним із пріоритетних завдань Дня кар’єри є набуття досвіду, європейських цінностей та втілення їх під час роботи в Україні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*