На Львівщині відбувся чемпіонат області з веслування на байдарках та каное

На дистанц_ї(1)

З 30 до 31 травня 2013 року на спортивно-веслувальній базі Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (Пустомитівський район, озеро Наварія) відбувся чемпіонат області з веслування на байдарках і каное серед юнаків та дівчат.

Понад 120 вихованців спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву №1 та “Веслярик”, а також дитячо-юнацьких спортивних шкіл №3 “Добротвір” 1997 – 1998, 1999 – 2000 років народження змагалися у греблі на байдарках і каное на дистанціях 200, 500, 1000, 2000 та 5000 метрів. Заїзди відбувалися на одиночних і подвійних плавзасобах.

Переможцями на більшості дистанцій стали учні спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №1, що у Львові. Друге місце за кількістю отриманих перемог вибороли веслувальники спортивної школи “Веслярик”, а третє – вихованці м. Добротвір Львівської області.

Веслувальники-переможці обласної першості представлятимуть Львівщину на чемпіонаті України у Ковелі Волинській області, який розпочнеться вже 13 червня 2013 року.

Зазначимо, що організаторами змагань виступили Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, управлінням фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації спільно з Львівською обласною федерацією з веслування на байдарках і каное.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*