На Львівщині відбулись додаткові аукціонні торги з продажу необробленої деревини

На товарно-сировинній біржі «Галконтракт» відбулись додаткові аукціонні торги необробленою деревиною заготівлі першого кварталу 2018 року. Торги ініційовані державними лісогосподарськими підприємствами з метою максимальної реалізації додаткового обсягу деревини, що планується ще до заготівлі у першому кварталі цього року.

Торги відбулись у дві сесії – в електронному виді та торги з голосу. В них взяли участь 89 покупців необробленої деревини.

Як інформують у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарста за результатами торгів на першій сесії продали 72,8 % від виставленого обсягу, а на другій – 96,2%.

Переглянути результати додаткових торгів в розрізі лісогосподарських підприємств та сортиментів можна тут.

Зазначимо, торги необробленою деревиною заготівлі другого кварталу 2018 року відбудуться 12 березня. Наразі державні лісогосподарські підприємства формують лоти для аукціонних торгів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*