На Львівщині відбулись дебати щодо туризму і культури в умовах COVID-19:

Сьогодні, 30 вересня, у палаці Потоцьких Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького відбулися дебати на тему: «Культура і туризм в умовах COVID 19: нові реалії». Організатор – аналітична група ГО «Європейський діалог» на чолі з керівником Олександром Софієм.

Участь у заході взяли представники влади, зокрема, начальниця управління туризму і курортів Львівської ОДА Наталя Табака, експерти музейної справи, туризму, а також освітяни. Слухачами дискусії також були студенти Львівського торговельно-економічного університету.

“Не залежно, чи це історичне місто Жовква, чи напрямок Карпат, туристи завжди обирають відвідання місць, пов’язаних із видатними подіями та особистостями, а також об’єктами історико-архітектурної спадщини. Багато відіграє атмосфера місцевості, а місцеве населення має бути готове до прийому гостей, розуміти цінність і багатство пам’яток, які в них зосереджені”, – наголосила Наталя Табака.

Керівниця управління розповіла: “Ми готуємо нову програму розвитку туризму, курортів і рекреації на період 2021-2023 років у тісній кооперації із департаментом з питань культури, національностей та релігій, а також департаментом архітектури та розвитку містобудування з фокусом на культуру і з врахуванням того, що на Львівщині 80% туристичних програм базуються на відвідуванні об’єктів культурної та архітектурної спадщини, на місця, де зазвичай було багато туристів, а зараз маємо завантаженість менше 20%”.

За її словами, із новим форматом подання інформації музейні установи і культурні об’єкти можуть повернути туристів, бути «магнітами», власне, в тих містах, де завантаженість менша 20%.

“Наше завдання – створювати цікаві культурні і туристичні продукти, коли б туристи хотіли повертатися до тих місць, де вже бували, – резюмувала Наталя Табака.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*