На Львівщині відбулося свято професійно-технічної освіти «Великодні дзвони – 2014»

RjpBlkUT9KIНа площі біля пам’ятника Івана Франка відбулося традиційне свято професійно-технічної освіти Львівщини «Великодні дзвони – 2014».

Свято відбулось із метою ознайомлення львів’ян та гостей міста Львова з досягненнями професійно-технічної освіти, успіхами майбутніх робітничих кадрів у технічній та художньо-прикладній творчості, підготовки учнівської молоді до вибору майбутньої професії та спрямування на майбутній професійний успіх.

З вітальним словом виступив в.о. директора департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Роман Бабій. Він зазначив, що цей захід є підсумком плідної праці професійно-технічних навчальних закладів Львівщини за рік, мірилом професійності, вагомим стимулом до подальших пошуків і творчості у роботі.

Під час проведення виставок, конкурсів та оглядів учасники та гості свята якнайширше побачили всю сферу учнівської творчості: діючі технічні моделі, ковальство, різьбу по дереву, швейні та кондитерські вироби, роботи, виконані у техніках вишивки, ткацтва, вітражу, бісероплетіння, плетіння з лози та соломки, аплікації, витинанки, розпису на тканині й живопису.

Також відбувся показ моделей весняно-літньої колекції жіночого та чоловічого одягу, виступ барабанщиць Міжрегіонального центру ПТО художнього моделювання і дизайну м. Львова та концерт за участю колективів художньої самодіяльності професійно-технічних навчальних закладів Львівщини.

Зазначимо, що у святі взяли участь понад 30 навчальних закладів профтехосвіти.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*