На Львівщині відбулась зустріч туристичного експертного середовища

19 червня відбулася робоча зустріч заступника голови обласної державної адміністрації Романа Филипіва із представниками туристичного експертного середовища Львівщини щодо обговорення розробки туристичної платформи для комунікації зі споживачами туристичних послуг.

«Дуже важливо обговорити напрацьовану інформацію щодо оновлення туристичного сайту Львівщини, запрошую до активної дискусії із висловленням пропозицій, які ми обов’язково враховуємо. Слід взяти до уваги, що платформа є затребуваною, тому наша дискусія повинна мати спільний результат для усіх учасників туристичного ринку», – зазначив перший заступник голови Роман Филипів.

Під час зустрічі було презентовано місію та головні завдання туристичного сайту області, який має на меті стати основною туристичною інформаційною платформою Львівщини, розглянули структуру розділів та підрозділів для спільного обговорення робочою групою щодо доцільності їх включення до потенційного ресурсу.

Учасники дискусії також обговорили додаткові опції, які цікавлять сучасного туриста, сервісну та атракційну складову та залучення лідерів думок для наповнення сайту корисною інформацією.

Підсумком зустрічі стало абсолютна згода усіх учасників в доцільності та важливості створення даного сайту, який повинен бути неперевантажений інформацією, легким та простим для звичайного користувача. Наступна зустріч представників робочої групи відбудеться після опрацювання цільової аудиторії та проблемних питань які були підняті в рамках зустрічі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*