На Львівщині відбулась проща з нагоди 100-річчя об’явлення Пресвятої Богородиці у Фатімі

Сьогодні, 22 жовтня, у с. Руда Сілецька Кам’янка-Бузького району відбулась проща, що присвячена 100-літтю об’явлення Пресвятої Богородиці у Фатімі і Святому Папі Івану-Павлу ІІ.

Проща є завершальним етапом цьогорічних Фатімських святкувань.

Окрім того, 22 жовтня вшановують пам’ять Святого Папи Івана-Павла ІІ, який цього дня 1978 року урочисто відкрив свій понтифікат (16.10.1978 Кароля Войтилу було обрано Папою, він взяв ім’я Іван-Павло II).

“Нам потрібно пам’ятати єдине – покаятися і навернутися. У Папи Івана-Павла ІІ було кредо, яке він проніс крізь усе своє життя: “Я весь твій”. А на гербі була літера “М” – Марія. Давайте всі наші вчинки і думки мати саме з цією літерою у серці. Де б ми не були і що б не робили – Матір Божа завжди має бути з нами”, – зазначила заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос- Ворончук.

Розпочалась проща з Вервиці до Богородиці за мир в Україні.

“Тепер прийшов той час на нас, щоб і ми повірили у слова Пресвятої Богородиці і молилися сьогодні за навернення грішників. Молилися за мир у нашому народі, за відвернення війни та за благоустрій нашого з Вами життя. І ми сьогодні всім своїм серцем пригортаємося до Пречистої Діви Марії і просимо: “Пресвятая Богородице, Спаси Нас!”,-  наголосив Єпископ Михаїл (Колтун).

Опісля, відбулась Архиєрейська Божественна Літургія в храмі Св. Юрія Побідоносця за участю Правлячого Єпископа Сокальсько-Жовківського Михаїла (Колтуна).

Довідково:

Фатімські явлення Пресвятої Богородиці належать до найвідоміших у світі. Протягом шести місяців, з 13 травня до 13 жовтня 1917 р. у португальскому містечку Фатіма Богородиця з`явилася трьом дітям-пастухам Франсішку, Жасінті та Лусії, просячи людство за їхнім посередництвом про навернення та покуту. Серед найвідоміших фатімських об’явлень – закінчення Першої світової війни, початок Другої світової війни та загроза поширення комунізму по всьому світу та замах на Папу Римського.

1930 року Католицька Церква офіційно визнала ці події як диво й одкровення, яке не суперечить доктрині.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*