На Львівщині відбулась Міжнародна пакувальна конференція

На Львівщині відбулася Міжнародна пакувальна конференція, присвячена обміну досвідом, інноваціями та досягненнями польського та українського ринків.  У конференції взяли участь понад 100 представників провідних компаній в сфері друку і виробництва упаковки.

Учасники проаналізували економічну ситуацію в регіоні та світі, відзначали загрози, ризики та можливості розвитку пакувальної промисловості, а також навели практичні приклади ефективності застосування технологій.

Аби заохотити закордонних інвесторів до вигідної співпраці з Львівщиною голова управління інвестицій у Львівській обласній державній адміністрації Роман Матис ознаоймив інвесторів із вигідними можливостями співпраці та інвестицій саме з Львівською областю.

“Львівщина стала потужним майданчиком для індустріальних одиниць, оскільки змінила фокус з дешевої робочої сили на сильний інвестиційний кваліфікований ресурс, а також зауважив, що найбільшою проблемою розвитку бізнесу у Львівській області є недостатня промоція. Попри недостатню промоцію Львівщини ми можемо спостерігати зростання популярності регіону, адже найкращий промоутер для регіону — це бізнес, який тут працює” – зазначив під час конференції Роман Матис. Також у своєму виступі він звернув увагу на пакувальний бізнес України, а саме на можливу співпрацю з ТОВ “ГалПак” та ТОВ “Укрпол”.

Окрім виступів спікерів та насиченого ділового спілкування під час конференції, учасники мали можливість для неформального спілкування. Представники бізнес-структур відвідали Львівський національний театр опери та балету, Палац Потоцьких і Львівську галерею мистецтв, Олеський та Підгорецький замки.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*