На Львівщині відбудеться засідання виконкому Європейського союзу велосипедного туризму

images25 – 26 жовтня 2013 року у місті Жовква Львівської області відбудеться засідання виконкому Європейського союзу велосипедного туризму (UECT).

Участь у цьому представницькому форумі візьме делегація UECT на чолі з П’єром Розе (Pierre Reuze, Франція) – президентом UECT та Жан-Полем Ламоньє (Jean-Paul Lamonnier, Франція) – Віце-президентом і засновник UECT.

Основним питанням для обговорення буде хід підготовки до проведення у 2015 році на Жовківщині Євровелотижня (EWCT-2015). У 2012 році Федерація спортивного туризму України отримала право на проведення 11-го Євровелотижня в Україні.

Засідання відбудеться за участю представників Львівської облдержадміністрації, керівників Жовківського району та міст Жовкви та Львова; директорів Жовківського історико-архітектурного заповідника та Яворівського національного природного парку, кемпінгу «Клен» та інших зацікавлених фахівців.

Євровелотиждень-2015 планується провести 12-19 липня 2015 року у м. Жовква Львівської області.

25 жовтня з делегацією виконкому Європейського союзу велосипедного туризму зустрінеться голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*