На Львівщині відбудеться засідання Мережі енергоефективних підприємств

Завтра, 7 червня, у ПрАТ «Компанїі Ензим» відбудеться засідання Мережі енергоефективних підприємств Львівщини. Про це інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.

Захід проведуть в межах проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності», який виконується Німецьким товариством співпраці GIZ GmbH у співпраці з Міністерством економічного розвитку та торгівлі України за дорученням уряду Німеччини.

Серед питань засідання – підвищення енергоефективності у промисловості як пріоритет державної політики, навчальна мережа енергоефективності як інструмент для підвищення конкурентоздатності, власний приклад ПрАТ «Компанія Ензим», результати енергоаудитів українських підприємств: український бізнес втрачає гроші від неефективного використання енергоресурсів та як цього уникнути.

На засіданні оголосять спільну енергоефективну ціль учасників Мережі, а також компанії-учасниці візьмуть на себе зобов’язання по зниженню енергоспоживання та викидів С02 до кінця 2020 року.

Акредитація та додаткова інформація за телефоном: +380 67 341 0021

 

Довідково

Федеральне міністерство економіки та Федеральне міністерство навколишнього середовища Німеччини підтримують програму зі створення 500 мереж енергоефективності у Німеччині до 2020 року. У рамках реалізації проекту «Консультування підприємств щодо енергоефективності» та з метою пошуку шляхів заохочення підприємств до впровадження енергоефективних заходів в Україні також випробовується механізм навчальних мереж енергоефективності (Learning Energy Efficiency Network – LEEN) для підвищення енергоефективності у торгівлі, промисловості та бізнесі. Проект «Консультування підприємств щодо енергоефективності» виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*