На Львівщині відбудеться Ярмарок органічної та натуральної продукції

Упродовж двох днів, 13-14 жовтня, у парку імені Івана Франка, за сприяння Львівської обласної державної адміністрації, відбудеться Ярмарок органічної та натуральної продукції.

В межах Ярмарку свою продукцію запрезентують фермери із Львівщини, відтак кожен відвідувач зможе не лише спробувати натуральні продукти власного виробництва, але й придбати органічні смаколики.

«Тема органічного виробництва в Україні щороку набуває все більшої актуальності. Про це говорять  науковці,  виробники, споживачі. І вже традиційно на Львівщині проводять такий тематичний захід з метою популяризації органічної та натуральної продукції. Органічне виробництво має стати одним з пріоритетних напрямків у сільському господарстві, адже це збереження навколишнього середовища, забезпечення здоров’я населення, створення нових робочих місць», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко.

Ярмарок триватиме з 11:00 до 18:00 години. Для маленьких відвідувачів працюватиме дитячий простір.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*