На Львівщині відбудеться Третя зустріч робочої групи Україна-ЄС з підтримки децентралізації

Упродовж 29-30 червня на Львівщині перебуватиме делегація євродепутатів з метою участі у  Третій зустрічі робочої групи Україна-ЄС з підтримки децентралізації.

У межах візиту, 29 червня у м. Львові відбудеться зустріч Європейських делегатів з керівництвом Львівської області, презентація ініціативи розробки макрорегіональної стратегії Європейського союзу для регіону Карпат, брифінг за участі керівництва області та голови делегації євро депутатів.

30 червня у Східноєвропейському колегіумі місцевої та регіонального самоврядування у м. Хирові, Старосамбірського району Львівської області відбуватиметься Третя зустрічі робочої групи Україна-ЄС з підтримки децентралізації.

Під час заходу запланували обговорення таких важливих тем, як «Реформа децентралізації в Україні: загальний розвиток, досягнення, проблеми» та «Нарощування потенціалу через обмін досвідом та співпрацю на місцевому рівні між ЄС та Україною». Після того відбудеться засідання круглого столу на тему: «Децентралізація повноважень та розвиток місцевої демократії України та ЄС. Підсумки та подальші перспективи».

Серед учасників заходу – керівництво Львівської області, зокрема голова Львівської облдержадміністрації Олег Синюка, голова Львівської облради Олександр Ганущин; народний депутат України, Почесний голова Східноєвропейського колегіуму територіального та місцевого самоврядування  А. Лопушанський; Європейські делегати на чолі з президентом Комітету Регіонів ЄС М. Маркулла; перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В. Негода; голова Харківської обласної ради, Голова Української асоціації районних і обласних рад С. Чернов; представник CIVEX, спеціальний радник комісара Ханна в регіонах і містах країн, охоплених політикою сусідства Ф. Шаусбергер; Генеральний секретар Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи А. Кіфер; професор Національного університету в м. Ужгород, співавтор дослідження С. Слава; представники Комітету регіонів ЄС А. Абромавічус та А. Ядла; програмний директор U-EAD з Європою від GIZ (Компонент І) Б. Файгель.

Участь у засіданні круглого столу також візьмуть керівництво Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства культури України, Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства закордонних справ України,  представники всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, програм міжнародної технічної допомоги в Україні, Офісу Ради Європи в Україні та члени Комітету регіонів Європейського Союзу.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*