На Львівщині відбудеться тренінг про урядування в ЄС

На Львівщині відбудеться тренінгу «Добре урядування в ЄС і уроки для України: від розробки політик до її реалізації», організаторами якого є Львівський національний університет імені Івана Франка, Західноукраїнський дослідницький центр з європейських студій: Центр досконалості імені Жана Моне за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

В межах заходу розглянуть найкращі практики врядування в країнах Європейського союзу, особливості нормотворення та формування регіональної політики. Серед тренерів – провідні експерти програми Проекту ЄС “Association4U”.

Дата проведення: 18-21 березня 2019 року

Час проведення: 9:00-16:30

Програма заходу додається

Реєстрація за посиланням.

Довідково:

Проект ЄС «Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС», коротка назва якого – «Association4U», що означає «Асоціація для України й для тебе».

Проект фінансується Європейським Союзом та впроваджується спільно з Урядовим офісом з питань європейської інтеграції та галузевими  міністерствами, які імплементують Угоду.

Реалізується проект консорціумом на чолі з GFA Consulting Group Gmbh. Головна мета Проекту – посилити інституційну спроможність урядових інституцій України з метою забезпечення комплексного виконання ними зобов’язань країни в рамках Угоди про асоціацію з ЄС.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*