На Львівщині відбудеться тренінг для тренерів із оцінки впливу на довкілля

14-15 березня 2018 року Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина» (ЕПЛ) продовжить серію тренінгів, що присвячена запровадженню в Україні інституту оцінки впливу на довкілля.

У середині березня ЕПЛ планує провести тренінг для представників громадянського середовища, які мають бажання і спроможність передавати отримані знання далі, тобто виступати в якості тренерів для інших активістів та НУО. До участі у тренінгу запрошуються представники НУО, які планують у майбутньому працювати із інструментом оцінки впливу на довкілля, в тому числі поширювати його у громадському просторі та нести у громади.

Закон України “Про оцінку впливу на довкілля” вводить сучасну прогресивну та ефективну процедуру оцінки впливу на довкілля (надалі – ОВД) на заміну радянського інституту державної екологічної експертизи. Основна ідея ОВД полягає у тому, що в процесі прийняття рішення щодо погодження певної діяльності, що може спричинити негативний вплив на довкілля, відповідальний орган отримує повну інформацію про такий вплив і має можливість врахувати екологічні інтереси поряд із економічними та соціальним, і, таким чином, прийняти поінформоване, збалансоване і відповідальне рішення. Одним із обов’язкових джерел надходження такої інформації є громадське обговорення, протягом якого представники громадськості мають можливість подавати будь-які зауваженні і пропозиції до планованої діяльності. Така система, по-перше, зобов’язує державні структури оцінювати екологічні наслідки поряд із економічними та соціальними вигодами від реалізації проекту, і, по-друге, зосереджена на попередженні (уникненні, зменшенні чи компенсації) негативного впливу на довкілля ще на стадії розгляду проекту дозвільним органом.

Початок заходу: 14 березня 2018 року, 09:30.

Місце проведення – м. Львів, Євроготель (вулиця Тершаковців, 6А)

До участі у тренінгу запрошуються представники екологічних неурядових організацій, які здійснили попередню реєстрацію до 10 березня 2018 року та отримали повідомлення від ЕПЛ про підтвердження їхньої участі у заході.

Учасникам, що отримають підтвердження їхньої участі, ЕПЛ забезпечить безкоштовним проживання і харчування під час тренінгу, а також придбає квитки (автобус, Ж/Д купу) до та із міста Львів. УВАГА! Не купуйте квитки самостійно, придбання квитків буде здійснюватися логістичною фірмою.

Посилання для реєстрації тут.

За додатковою інформацією звертайтеся звертайтеся за контактами:

Єлизавета Алексєєва, керівник інформаційно-аналітичного відділу ЕПЛ

Наталія Куць, юрисконсульт, аналітик ЕПЛ

Email: office@ epl.org.ua, тел.: (032) 225 76 82

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*