На Львівщині відбудеться проект «Host Family»

З 13 червня по 8 вересня львівські родини можуть прийняти у себе іноземного волонтера.

Мета проекту – практикувати розмовну англійську, відкрити для себе нову культуру вдома показати справжню Україну для іноземного студента.

Іноземні волонтери приїжджають в Україну на шість тижнів для участі у соціальних проектах.

Цього року для участі у літніх проектах до Львова завітають близько 200 волонтерів з різних куточків світу (Єгипет, Індія, Туніс, Туреччина, Литва, Чехія, Італія, Марокко, Китай, Бахрейн, Азербайджан та інші).

Щоб стати «приймаючою родиною» і прийняти у себе іноземного студента, необхідно мати базовий рівень англійської та вільне спальне місце, пройти співбесіду та підписати договір. Участь у програмі — безкоштовна.

Реєстрація тут.

Контактна особа: Мар’яна Николишин, тел. 0964690961

Довідково: AIESEC – це міжнародна молодіжна організація, що прагне досягнути миру та розвитку людського потенціалу. Ми пропонуємо молоді розвиток лідерських якостей через практичний міжнародний досвід у вигляді волонтерських та професійних стажувань.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*